HYPO-centrum s.r.o.
Hypo-centrumHypoteční kalkulačkaProč s námiO hypotéceRefinancováníHypo-certifikátNabídka bydleníNaši partneřiO nás
Odhad nemovitosti zdarma + Sleva až 30 000!
Bankovní partneři

Naše partnery z řad bankovních domů jsme vybírali tak, abychom byli schopni pokrýt všechny produktové možnosti hypotečního a nemovitostního financování, které jsou na našem trhu dostupné a také abychom byli schopni optimálním způsobem vyřešit jakékoli záměry našich klientů.

UniCredit Bank Czech Republic, a.s.
Evropská banka s dominantním postavením ve střední a východní Evropě. Banka zahájila svoji činnost na českém trhu v roce 2007. Vznikla integrací dvou dosud samostatně působících bankovních domů HVB Bank a Živnostenské banky.

GE Money Bank
Akciová společnost GE Money Bank patří mezi největší české peněžní ústavy.
GE Money Bank může při posilování své pozice na českém bankovním trhu stavět na mezinárodně uznávaných hodnotách společnosti General Electric.

Hypoteční banka
Hypoteční banka, a.s. působí na našem trhu od roku 1994 jako jediná specializovaná hypoteční banka s celostátní působností. Jako první česká banka získala licenci k provozování hypotečních obchodů. Ve velmi krátké době získala jednoznačně vedoucí postavení na českém trhu hypoték. V současné době činí její podíl více než 40 %. Hlavním akcionářem ČMHB je Československá obchodní banka, a.s.

Raiffeisen Bank
Raiffeisenbank a.s. působí na trhu v České republice již od podzimu roku 1993.
Díky velké síle a zázemí mezinárodní finanční skupiny zaznamenala v poslední době velký rozmach v podobě rozšíření pobočkové sítě, ale i nabídky produktů. Výhodou RB je také tradice, jistota a zkušenost s financováním nemovitostí.

Komerční banka
Komerční banka disponuje sítí více než tří stovek obchodních míst. Po privatizaci se KB stala součástí skupiny Société Générale. Poskytuje velké spektrum bankovních produktů a zaujímá rovněž významnou pozici v oblasti poskytování hypotečních úvěrů.

Česká spořitelna
Česká spořitelna je největší banka pro drobnou klientelu v České republice. Poskytuje služby více než pěti milionům klientů. Od roku 2000 se stala členem silné středoevropské finanční skupiny Erste Bank. Hypotéky České spořitelny, díky jejím zvýhodněným programů pro bydlení, patří k nejvýhodnějším na trhu.

BAWAG Bank CZ a.s.
Působí na českém trhu od roku 1991 a je výsledkem fúze společností BAWAG Bank CZ a.s. (dříve Interbanka, a.s.) a BAWAG International Bank CZ a.s. (dříve Dresdner Bank CZ a.s.).

Volksbank CZ, a.s.
Univerzální obchodní banka se širokým spektrem produktů a služeb v oblasti drobného i podnikového bankovnictví. Patří do segmentu středních a menších bankovních domů.Garantované úrokové sazby
ke dni 24. 1. 2018
1,99% 1,59% 1,59%
Fixace na 1 / 3 / 5 let

Domluvte si schůzku s hypotečním poradcem

výše hypotéky: 
počet let: 

 
Home  |   Vaše dotazy  |   Vstup pro partnery  |   Najděte si bydlení  |   Kontakty